Privatumo politika

Pirkėjo asmens duomenis tvarko ir saugoja UAB Continent Bridge (www.wellshawe.lt), Žirmūnų g. 67A, 09112 Vilnius, įmonės kodas 300591798, elektroninio pašto adresas – info@wellshave.lt

Pažymėdamas mygtuką „Pirkti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir sutinka pateikti Pardavėjui savo asmens duomenis bei neprieštarauja, kad Pirkėjo pateiktus asmens duomenis Pardavėjas tvarkytų Pirkėjo identifikavimo, sutarčių sudarymo, internetinės prekybos vykdymo tikslais. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali. Pažymėdamas mygtuką ,,Pirkti“, Pirkėjas patvirtina, kad jam yra suteikta informacija apie savo teisę susipažinti su Pardavėjo tvarkomais savo asmens  duomenimis. Pirkėjas gali reikalauti sunaikinti arba ištaisyti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų. Pažymėdamas mygtuką „Pirkti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis žino turintis teisę atsisakyti pateikti savo asmens duomenis, tačiau suvokia, kad asmens duomenys yra reikalingi Pirkėjo identifikacijai sutarčių sudarymo, internetinės prekybos vykdymo tikslai. Pirkėjas supranta, kad nepateikus asmens duomenų, ar nesutikus, kad jie būtų tvarkomi aukščiau nurodytais tikslais, Pardavėjas negalės sudaryti ir vykdyti sutarties.

Pažymime, kad asmens duomenis tvarkomi remiantis Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentu (ES) 2016/679 2016 m. balandžio 27 d. dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas). Užtikriname, kad Pirkėjo duomenys naudojami tik internetinės prekybos vykdymo tikslu. Kad galėtume Pirkėjui parduoti išsirinktas prekes elektroninėje parduotuvėje www.wellshave.lt mums būtina tvarkyti šiuos Pirkėjo duomenis: Pirkėjo vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, mokėjimo būdas, mokėjimo duomenys (įskaitant banko sąskaitos Nr.), prekės pristatymo adresas,  prekės pristatymo būdas, trečiųjų asmenų, gaunančių prekę pagrindinė informacija (pateikti prekių pristatymo adresą prašome tik tada, jeigu Pirkėjas pageidauja, kad užsakytos prekės būtų pristatytos nurodytu adresu).

Siekdami suteikti Pirkėjui platesnes galimybes naudotis internetinės parduotuvės www.wellshave.lt paslaugomis, tvarkome šiuos Pirkėjo registracijos anketos  duomenis: vardas, pavardė, elektroninis paštas, adresas; bei  naudojimosi www.wellshave.lt elektroninės parduotuvės paslaugomis asmens duomenis: Pirkėjo vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, atsiliepimų apie parduodamas prekes elektroninėje parduotuvėje www.wellshave.lt duomenys, užsakymų istorija, mokėjimų istorija, pirkimo duomenys, norų sąrašas. Pirkėjo asmens duomenys gali būti perduoti tik tokia apimtimi, kuri yra reikalinga prekių pristatymui suteikti Pirkėjo nurodytu adresu (kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms bei Lietuvos paštui). Pirkėjo duomenys gali būti pateikti Valstybės institucijoms, teisėsaugos institucijoms ir teismams LR teisės aktų numatyta tvarka. Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo tvarkomais duomenimis, juos keisti bei pateikti prašymą ištrinti jo asmens duomenis kreipdamasis į internetinę parduotuvę el. paštu info@wellshave.lt, tel. Nr. +370 679 36029.  

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.